Huvudkontor Stockholm

B3 Consulting Group AB (tidigare B3IT Management AB)

Postadress: Box 8, 101 20 Stockholm
Tel: 08-410 143 40
E-post: info@b3.se
Besöksadress: Kungsbron 2
Leveransadress: Östra Järnvägsgatan 21, 111 20 Stockholm

Mer om huvudkontoret i Stockholm

B3 Advise

Besök: Nobelvägen 2, 802 67 Gävle Postadress: Box 975, 801 33 Gävle

Anders Bergsten, VD

E-post: anders.bergsten@sentensia.se

Tel: 070-290 46 26

Vi har även kontor i Borlänge, tillsammans med B3, på Borganäsvägen 44, 784 33 Borlänge.

Mer om B3 Advise

B3 Consulting Dalarna

Borganäsvägen 44, 784 33 Borlänge

Per Matsson

E-post: per.matsson@b3.se

Tel: 070-625 32 72

Mer om B3 Consulting Dalarna

B3 Consulting Göteborg

Kämpegatan 6, 411 04 Göteborg

Ola Löwing

E-post: ola.lowing@b3.se

Tel: 076-866 0570

Mer om B3 Consulting Göteborg

B3 Malmö

Kärleksgatan 2A, 211 45 Malmö

Annette Mårdbrink

E-post: annette.mardbrink@b3.se

Tel: 070-970 10 05

Mer om B3 Malmö

B3 Consulting Sundsvall

Torggatan 8, 852 32 Sundsvall

Patrik Norlander

E-post: patrik.norlander@b3.se

Tel: 070-566 77 77

Mer om B3 Consulting Sundsvall

B3 Consulting Örebro

Olaigatan 34, 703 61 Örebro

Olov Leijonborg

E-post: olov.leijonborg@b3.se

Tel: 070-714 00 67 

Mer om B3 Consulting Örebro

Specialistbolag

B3 Cloud Services

Ronnie Eliasson

ronnie.eliasson@b3.se

Tel: 070-860 23 50

B3 Connect

Jan Hermanson

jan.hermanson@b3.se

Tel: 072-309 80 99

B3 CodeRight

Nicklas Arleij

nicklas.arleij@b3.se

Tel: 070-645 00 03

B3 Cyber Security

May-Lis Farnes

may-lis.farnes@b3.se

Tel: 070-622 73 57

B3 DBAce

Henrik Ernerot, tf VD

henrik.ernerot@b3.se

Tel: 070-930 73 70

B3 Digital Xperience

Jonas Elgquist

jonas.elgquist@b3.se

Tel: 070-743 45 95

B3 Dynamics

Joel Ahlvik

joel.ahlvik@b3.se

Tel: 070-781 61 55

B3 Financial Consulting

Karin Magnergård

karin.magnergard@b3.se

Tel: 070-383 28 00

B3 Healthcare Consulting

Annette Mårdbrink

annette.mardbrink@b3.se

Tel: 070-970 10 05

B3 Init

Måns Wallén

mans.wallen@b3.se

Tel: 073-328 81 00

B3 Interact

Mattias Frisk

mattias.frisk@b3.se

Tel: 072-202 71 00

B3 Innovation

Helena Lagman

helena.lagman@b3.se

Tel: 070-710 71 28

B3 Insight

Kina Strid-Sundel

kina.sundel@b3.se

Tel: 070-8259757

B3 Ledning

Frida Norin

frida.norin@b3.se

Tel: 073-944 22 67

B3 Networks

Martin Stenström

martin.stenstrom@b3.se

Tel: 070-798 96 80

B3 Sentensia

Jörgen Samuelsson

jorgen.samuelsson@sentensia.se

Tel: 073-321 05 00

B3 Summit

Ingvar Mellerby

ingvar.mellerby@b3.se

Tel: 073-029 60 83

B3 Third Base

Stefan Lind

stefan.lind@thirdbase.se

Tel: 073-516 62 26

B3 Visab Consulting

Susanne Nordvall

susanne.nordvall@visab.se

Tel: 070-823 57 55

B3 Digital Worklife

Martin Stenström

martin.stenstrom@b3.se

Tel: 070-798 96 80

Rebel&Bird

Jonas Elgquist

jonas.elgquist@b3.se

Tel: 070-743 45 95